Hodinky LÜM-TEC

 
 
 
 
 
 

Hodinky LÜM-TEC sú v portfóliu firmy LÜM-TEC, ktorú vlastní spoločnosť Wiegand Custom Watch LLc. v štáte Ohio v USA. Pán Chris Wiegland, ako prezident tejto spoločnosti, sa zaoberal hlavne zákazkovou výrobou pánskych hodiniek, ktorá viedla postupne až k vlastnej značke hodiniek LÜM-TEC. Všetky materály použité v hodinkách LÜM-TEC sa vyznačujú najvyššou kvalitou, pretože sú vyrábané z vysoko kvalitných komponentov z celého sveta vrátane Nemecka a Švajčiarska.
Charakteristickou črtou pre každé pánske hodinky LÜM-TEC je použitie MDV technológie - Maximálna viditeľnosť v tme, jedná sa o špeciálnu 6 až 8 vrstvovú aplikáciu Super-Luminovy, ktorá sa aplikuje na chemicky upravený biely základ spôsobujúci neuveriteľne jasný luminiscenčný svetelný výboj. MDV ručičky a číselník sú mimoriadne viditeľné za každých svetelných podmienok.
Nakoľko sa u väčšiny pánskych modelov jedná o limitovaný počet kusov vyrobených hodiniek, je treba hodinky po zadaní objednávky objednať u výrobcu, preto je dodacia lehota  hodiniek LÜM-TEC min. 14 dní od objednania.

 
 
 
 
Hodinky a ŠPERKY v AKCII sú limitované zásobami na sklade !
54
 
 
V prípade, že nenájdete na našej stránke Váš model z jednotlivých značiek hodiniek, alebo šperkov neváhajte nás kontaktovať  na : info@dobrehodinky.sk, alebo tel. č. 0905/417408
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty