Hodinky CITIZEN

 
 
 
 
Filter produktov
Určenie
Kategórie
Priemer púzdra
Púzdro - materiál
Zobrazenie času
Ciferník - farby
Dátum
Sklíčko - druh
Druh strojčeka
Farba hodiniek
Remienok materiál
Vodotesnosť
Kalendár
Funkcie
Cenová hladina
 
 

Hodinky Citizen majú strojček Eco-Drive, ktorý využíva na pohon hodiniek nevyčerpateľný prírodný zdroj – svetlo. Slnečné alebo umelé osvetlenie je premieňané na elektrickú energiu, ktorá sa ukladá v akumulátore. Normálne nosenie hodiniek umožňuje jeho neustále dobíjanie, a tým úplne odpadla potreba výmeny batérií. Pánske hodinky Citizen sú zaradené do kolekcií Citizen Eco-Drive, Citizen Radio Controlled, Citizen Quartz, Citizen Promaster a Citizen Automat. Dámske hodinky Citizen sú v modelových radoch Citizen Eco-Drive, Citizen Radio Controlled a Citizen Quartz.
Hodinky Citizen - japan made, je najväčší výrobca hodiniek na svete a jeho ročná produkcia sa počíta v stovkách miliónov kusov. Jeho hodinkové strojčeky používa veľa výrobcov zvučných mien. Citizen ako prvý použil na pohon hodiniek ekologicky čisté zdroje: svetlo, pohyb, teplo ľudského tela.
Na hodinky zn. Citizen je  od autorizovaného predajcu 5-ročná záručná lehota, návod na použitie v slovenskom jazyku a pozáručný servis.
 

 
 


CITIZEN | Centrálny sklad | Expresná dodávka

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Citizen AW1520-51L ECO-DRIVE pánske hodinky
175,00 €
Citizen EX1420-84A ELEGANT dámske hodinky
235,00 € 256,00 €
Pánske hodinky Citizen CB0010-88E GLOBAL RADIOCONTROLLED sú kvalitné japonské hodinky s predĺženou 5 ročnou zárukou pri kúpe od oficiálneho distribútora. Hodinky majú solárne napájanie EKO-DRIVE, sú riadené rádiovým signálom a vodotesnosť do 10ATM. Púzdro
399,00 €
Citizen EM0420-89D ELEGANCE ECO-DRIVE dámske hodinky
260,00 € 286,00 €
Pánske športové hodinky Citizen CA4010-58A SUPER TITANIUM CHRONO s chronografom a ručičkovými stopkami. Celé hodinky sú v elegantnej striebornej farbe s matno lesklou povrchovou úpravou. Na strieborno ciferníku je dátum, deň v mesiaci, 12/24 hod. zobrazen
375,00 €
Citizen AW1240-57A SUPER TITANIUM pánske hodinky
245,00 €
Pánske hodinky Citizen AW1240-57L SUPER TITANIUM majú púzdro aj remienok z ľahkej kovovej zliatiny - Titán. Systém pohonu ECO-DRIVE, koniec výmeny batérie. Hodinky majú modrý ciferník a dátum. Povrchová úprava je metno lesklá. Luminiscenčné ručičky zabezp
239,00 €
Unisex solárne hodinky Citizen BM8241-01BE.
132,00 €
Pánske hodinky Citizen BM7294-51A CLASSIC SAPPHIRE so základnými funkciami na ciferníku a dátumom. Na púzdre je zlatá luneta v módnej farbe - ružové zlato. Remienok je tiež farebne kombinovaný. Strojček ECO-DRIVE - slnečná energia, bez nutnosti výmeny bat
278,00 €
290,00 €
269,00 €
Pánske hodinky Citizen FC0010-55D Ladies Radio Controlled so svetovým časom. Presný čas je zabezpečený prostredníctvom signálu, ktorý vysielajú vysielače na celom svete. Signál ide z césiových atómových hodín. Hodinky ukazujú dve časové pásma - duálny čas
439,00 €
Dámske hodinky zdobené Swarovski kryštáľmi.
165,00 €
Citizen EM0433-87D ELEGANCE ECO-DRIVE dámske hodinky
285,00 € 315,00 €
Dámske hodinky Citizen EM0186-50P ELEGANT s púzdrom a remienkom z nerezovej ocele v strieborno zlatom farebnom prevedení. Hodinky poháňa strojček ECO-DRIVE - slnečná energia. Rezerva chodu hodiniek je 6 mesiacov. Vodeodolnosť je 100M/10ATM.
239,00 €
860,00 €
100,00 €
100,00 €
Citizen AW1360-55A ECO-DRIVE MESCH
159,00 €
Citizen Eco Drive Pro Master Sky, púzdro a remienok z nerez ocele, zafírové sklíčko. Radiocontrolled, rezerva chodu 6 mesiacov, budík, funkcia potreby dobitia.
439,00 € 479,00 €
Pánske hodinky Citizen CB0010-88L GLOBAL RADIOCONTROLLED sú riadené prostredníctvom rádiových vĺn. Systém pohonu ECO-DRIVE - slnečné napájanie. Hodinky majú letný a zimný čas, večný kalendár, rezerva chodu hodiniek až 24 mesiacov, príjem rádio
398,00 €
Citizen FE6054-54A ELEGANT dámske hodinky
165,00 € 229,00 €
Pánske hodinky Citizen AW1231-58A Eco-Drive so solárnym napájaním. Na ciferníku je zobrazený deň v mesiaci. Púzdro hodiniek Citizen AW1231-58A je z nerezovej ocele, ktorý sa uzatvára tojdielnou sponou s bezpečnostnou poistkou. Rezerva chodu je 240 dní.
129,00 €
124,00 €
Titánové hodinky so zafírovým sklíčkom.
229,00 €
Dámske hodinky Citizen FE1081-59A so solárnym pohonom Eco-Drive a dátumom na ciferníku. Púzdro aj remienok sú z nerezovej ocele v striebornej matno lesklej povrchovej úprave. Remienok sa uzatvára bezpečnostnou sponou. Na hodinky je 5-ročná záruka.
115,00 €

 
 

citizen_logo_eco_drive

Hodinky značiek CITIZEN  POLICE a TELSTAR - oficiálny istribútor na Slovensku.
Hodinky sú priamo z centrálneho skladu dodávateľa preSlovenskú republiku.

 
 

STAV ZÁSOB
Na stránke dobrehodinky.sk sa nachádza celý sortiment hodiniek značky CITIZEN - japan made, ktorý je momentálne k dispozícii v centrálnom sklade u oficiálneho distribútora pre Slovenskú  a Českú republiku.
Stav zásob sa neustále mení a preto je dostupnosť hodiniek obmedzená.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE A NADŠTANDARDNÝ SERVIS PRE VÁS
Na hodinky zakúpené u nás Vám garantujeme odborný hodinársky, poradenský a technický servis po celú dobu nosenia.
V našej firme sú vyučení hodinári - majstri, ktorí pracujú v tomto odbore celý svoj život.
V prípade Vašej požiadavky je úprava kovového remienku na Vašu ruku - ZADARMO. / na konci Vašej objednávky, do poznámky, zadajte dĺžku remienku v cm - obvod zápästia, kde budete hodinky nosiť /
INFORMÁCIA O CENE
Ak nájdete na internete, alebo v kamennej predajni nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať na info@dobrehodinky.sk
UPOZORNENIE : V prípade, že si kúpite hodinky značky Citizen - japan made, v e-shope z Českej republiky -  pri vrátení, reklamácii alebo servise Vašich hodiniek v záručnej, alebo pozáručnej lehote budete musieť tieto hodinky poslať priamo na adresu dodávateľskej firmy v Česku, u ktorej Ste hodinky kúpili, čo značne predlžuje čas a zvyšuje Vaše náklady na vybavenie Vašich požiadaviek.
Obrázky produktov nezodpovedajú skutočnej veľkosti a farby sa môžu mierne líšiť od originálov.
Na hodinky značky CITIZEN je 5-ročná záručná lehota, pri kúpe od autorizovaného predajcu.

 
 

Dobrehodinky.sk je oficiálny predajca značky CITIZEN na Slovensku so sídlom v Bratislave - profesionálny prístup ku zákazníkovi je pre nás samozrejmosťou.

5 ROČNÁ ZÁRUČNÁ LEHOTA - NÁVOD NA POUŽITIE V SLOVENSKOM JAZYKU, ZÁRUČNÝ a POZÁRUČNÝ SERVIS

Citizen je najväčší výrobca hodiniek na svete a jeho ročná produkcia sa počíta v stovkách miliónov kusov. Jeho hodinkové strojčeky používa rada výrobcov zvučných mien. Citizen ako prvý použil na pohon hodiniek ekologicky čisté zdroje: svetlo, pohyb, teplo ľudského tela.

Všetko sa začalo jednoduchou myšlienkou:
hodinky, ktoré nikdy nepotrebujú batériu. Technológia Citizen Eco-Drive využíva na pohon hodiniek nevyčerpateľný prírodný zdroj – svetlo. Slnečné alebo umelé osvetlenie je premieňané na elektrickú energiu, ktorá sa ukladá v akumulátore. Normálne nosenie hodiniek umožňuje jeho neustále dobíjanie, a tým úplne odpadla potreba výmeny batérií.

Prečo Eco-Drive - Koniec výmeny batérií - Základná výhoda – už nikdy nemusíte vymieňať batériu.

K priebežnému dobíjaniu stačí akékoľvek svetlo – prírodné i umelé. Pri bežnom nosení hodiniek je množstvo svetla na dobitie dostačujúce, takže hodinky fungujú nepretržite. Rezerva chodu bez svetla až 500 dní (v závislosti od modelu). Aj pri odložených hodinkách je dlhodobo zaistený ich presný chod.
Signalizácia potreby dobitia pri väčšine modelov. Hodinky s dostatočným predstihom signalizujú možné vybitie akumulátora. Pokiaľ nie sú včas dobité, po vystavení na svetlo sa behom niekoľkých sekúnd rozbehnú.
Titanové alebo nerezové náramky a púzdra. Nerezová oceľ je kov používaný na výrobu väčšiny luxusných hodiniek, titan je ľahší a odolnejší materiál - najmä antialergický.

Hodinky Citizen Eco-Drive sú k nezastaveniu. Rovnako ako ľudia, ktorí ich nosia.

 
 
Hodinky a ŠPERKY v AKCII sú limitované zásobami na sklade !
54
 
 
V prípade, že nenájdete na našej stránke Váš model z jednotlivých značiek hodiniek, alebo šperkov neváhajte nás kontaktovať  na : info@dobrehodinky.sk, alebo tel. č. 0905/417408
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty