Recenzie hodiniek | dobrehodinky.sk

 
 
 
Úvod > Recenzie hodiniek
 

Recenzie hodiniek

HODINKY SECULUS SWISS MADE

O hodinárskej značke Seculus sa v Európe zo začiatku veľmi nehovorilo, aj keď patrila medzi tradičné švajčiarske značky zo slávnej oblasti Jura a vyrábala hodinky už od roku 1960. Jej prvá expanzia totiž smerovala na brazílsky trh, kde sa ihneď úspešne ujala. Paradoxne práve cez Brazíliu sa vrátila späť na starý kontinent a neskôr sa jej ohlas rozšíril i na ďalšie svetadiely. Úspechu pomohla nielen kvalita, ale bezpochyby i dobre zvolený názov. Slovo Seculus totiž pochádza z latinčiny a znamená „storočie". Pojem vyjadrujúci priebeh času minulosťou, prítomnosťou, ale i budoucnosťou, pretože „práve čas je základom našej existencie na zemi, ktorý nevieme zastaviť, s pomocou hodiniek Seculus ho však dokážeme merať".

Dnešné modely z novej fabriky lokalizovanej vo švajčiarskom pohorí Jura, v blízkosti mesta Biel, stále dodržujú prvotnú myšlienku spoločnosti, ktorá vždy kládla dôraz na výrobu kvalitných a elegantných hodiniek za naozaj priaznivé ceny dostupné širokej verejnosti. Špeciálna pozornosť je venovaná výberu materiálov, s čím samozrejme súvisí i následná kontrola hotových hodiniek, ktoré zodpovedajú švajčiarským štandardom a ich číselníky tak môžu hrdo uvádzať nápis „Swiss Made".

Hodinky SECULUS sú  preslávené špičkovou kvalitou, elegantným vzhľadom a vysokou presnosťou zaisťovanou švajčiarskými hodinkovými strojčekmi ETA a RONDA.

Hodinky sú zlátené 5MIC zlata, ktoré zaručujú dlhú životnosť a bezchybný vzhľad náramku aj púzdra. Všetky hodinky sú vlhkotesné, vybrané modely vodotesné až do 20 ATM. Na strieborné hodinky sú 2MIC striebra zapracované špeciálnou technológiou PNP.

Všetky hodinky sú vyrobené z bezniklových materiálov, kolekcia obsahuje i modely vyrobené z titánu
a ušľachtilej ocele. Elegantným šperkom sú hodinky osadené kryštáľmi Swarovski.

SWISS MADE

Presná definícia označenia Swiss made, kedy môžu byť hodinky takto označené, je súčásťou švajčiarskych zákonov a dodržiavanie je prísne kontrolované úradmi. Sú to pravidlá, ktoré zaručujú zákazníkom, že hodinky boli vyrobené z kvalitných dielov a materiálov, minimálne 50% z nich musí byť vyrobených vo Švajčiarsku a hodinky sú kompletované švajčiarskymi hodinárskými majstrami.

SWISS MADE tak vyjadruje precíznosť, kvalitu, presnosť, eleganciu a dokonalé hodinárske remeslo s dlhoročnou tradíciou.

 
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty