O značkách | dobrehodinky.sk

 
 
 
Úvod > O značkách
 

Hodinky

Hodinky FESTINA


Hodinky Festina sú v portfóliu Festina Group, ktorá s viac ako 30 ročnou históriou je dnes   prestížna medzinárodná spoločnosť špecializovaná na produkciu a distribúciu cenovo dostupných hodiniek, exkluzívnych hodiniek, strojčekov a precíznych súčiastok. Sídlo firmy Festina Group sa nachádza v Barcelone, zatiaľ čo hlavné výrobné centrá sú vo Švajčiarsku a Španielsku. Festina je už od roku 1998 oficiálnou časomierou najznamejších cyklistických pretekov Tour de France a každoročne uvádza na trh modely práve k tejto príležitosti.
 

Hodinky CASIO
Spoločnosť Casio vznikla v Japonsku zo začiatku ako výrobca kalkulačiek. Na trhu s hodinkami sa objavila v roku 1974. Skúsenosti z predchádzajúceho vývoja a predaja kalkulačiek využila vo svojich prvých modeloch hodiniek. Hodinky CASIO obsahujú množstvo funkcií, ako napr. telefónny zoznam, kompas, meranie teploty, tlaku, majú výškomer, hĺbkomer, vedia merať tepovú frekvenciu a mnoho ďalších. Hodinky CASIO sú na celom svete známe svojou kvalitou, trendovým dizajnom a dlhou životnosťou. Sú dôležitým doplnkom nielen pri bežnom nosení, ale i pri celej rade činností, ako napr. yachting, turistika, potápanie a pod. V súčastnosti patrí značka CASIO medzi najrozšírenejšie hodinárske značky na svete. Ku hodinkám dostanete návod na použitie v slovenskom jazyku, záručná lehota je 2 roky, záručný a pozáručný servis.
 

Hodinky Adidas je kultová športová značka: od športového štýlu až po moderné modely.  Dnes je tento nemecký výrobca športových potrieb jedným z najväčších výrobcov športového oblečenia vo svete, okrem iného značka Adidas ponúka i pánske a dámske hodinky značky ADIDAS.
 

Hodinky  Burberry. Burberry je známy britský módny dom. Je známy, tým že v jeho produktoch sa používa vzor " Tartan ". Spoločnosť Burberry bola založená v roku 1856 a od tej doby je symbolom anglického haute coutur. Medzi portfólio patria i módne dámske a pánske hodinky značky Burberry.
 

Hodinky Candino sú autentické a originálne švajčiarske hodinky. Majú prestížny medzinárodný a švajčiarsky štítok, ktorý zaručuje pôvod a kvalitu - swiss made.  Takmer všetky hodinky Candino majú zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu a sú vyrobené z autentických materiálov, ako je nerezová oceľ. Stále viac populárny materiál je titán, ktorý je ľahký, odolný, a neobsahuje nikel - hodinky sú antialergické.
Výroba hodiniek značky Candino sa riadi právnymi predpismi EU a majú záruku 2 roky. Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou, príznačnou pre švajčiarskych hodinárov. Hodinky značky Candino sú najmenej 30 M vodeodolné, avšak väčšina z pánskych hodiniek je odolná voči vode do 100 M, hodinky sú vhodné na plávanie, šnorchlovanie a potápanie.
 

Hodinky Citizen majú strojček Eco-Drive, ktorý využíva na pohon hodiniek nevyčerpateľný prírodný zdroj – svetlo. Slnečné alebo umelé osvetlenie je premieňané na elektrickú energiu, ktorá sa ukladá v akumulátore. Normálne nosenie hodiniek umožňuje jeho neustále dobíjanie, a tým úplne odpadla potreba výmeny batérií.
Hodinky Citizen - japan made, je najväčší výrobca hodiniek na svete a jeho ročná produkcia sa počíta v stovkách miliónov kusov. Jeho hodinkové strojčeky používa veľa výrobcov zvučných mien. Citizen ako prvý použil na pohon hodiniek ekologicky čisté zdroje: svetlo, pohyb, teplo ľudského tela.
Na hodinky zn. Citizen je  od autorizovaného predajcu 5-ročná záručná lehota, návod na použitie v slovenskom jazyku a pozáručný servis.
 

Hodinky  Diesel si za roky pôsobenia na celosvetovom trhu vybudovali reputáciu odvážnej nadčasovej módy. Kombinácie štýlov a farieb,  jasný rukopis a trendy s časovým predstihom servíruje svojim zákazníkom každý rok.
 

Hodinky D&G - pánske a dámske módne hodinky. Táto mladá značka D&G, odštartovala svoju dráhu v r. 1994 a rýchlo rozšírila svoj sortiment módneho oblečenia, parfémou a náramkových hodiniek zn. D&G do celého sveta. Svoju popularitu budovali hodinky Dolce&Gabbana najprv v rodnom Miláne, neskôr slávili úspechy v Bologni, Mníchove, Paríži a ďalších svetových metropolách. Nádherný nezameniteľný štýl s viditeľným vplyvom stredomoria a výborná kvalita – to sú D&G hodinky. Módnu značku Dolce&Gabbana reprezentujú nielen hodinky, ale tiež  parfémy, módne oblečenie.
 

Hodinky ELITE Model Look sú určené pre dobrodružné ženy, ktoré sa neboja byť odvážne a vybočovať z davu. Hodinky Elite vyčnievajú svojím originálnym dizajnom, ktorý v spojení s vysokou kvalitou prevedenia prezentuje prvotriedné hodinky.
 

Hodinky GANT luxusná značka pôvodom z USA. GANT je globálna prémiová značka, reprezentujúca životný štýl, ktorý perfektne kombinuje americkú neformálnosť s európskou eleganciou. Hodinky značky GANT sú založené na odkaze východného pobrežia USA, kde firma v roku 1949 začala pôsobiť. V súčasnej dobe je GANT zavedený vo viac ako 67 krajinách prostredníctvom 210 GANT distribútorov rovnako tak ako vďaka vybraným špičkovým obchodníkom nielen hodiniek.
 

Hodinky Garmin majú najpokročilejšiu technológiu na trhu GPS. Hodinky Garmin sú najmodernejšou radou športtesterov  rozširujúcou fitness segment, ktorý sa zameriava na vývoj technológií a inovácií pre zlepšenie života používateľov a podpory zdravého a aktívneho životného štýlu. Či už sa jedná o beh, cyklistiku alebo iné športy, hodinky Garmin sa stávajú nevyhnutnou pomôckou pre profesionálov, ale aj hobby športovcov.
 

Hodinky GUESS patria do portfólia kalifornskej spoločnosti Guess, ktorá vznikla v roku 1981 ako malá továreň vyrábajúca džínsy. Postupom času sa však vyvinula do celosvetovej life-stylovej značky, ktorá je v 70 krajinách sveta. Prvé módne hodinky Guess boli predstavené verejnosti v roku 1983. Tieto hodinky majú rovnaké rysy ako oblečenie Guess - sú nápadité, originálne a vždy inšpirované poslednými módnymi trendami.
Zakladatelia spoločnosti Guess, bratia Marcianovci vyrastali na juhu Francúzska. Značka, založená oboma bratmi v sebe snúbi vášeň amerického Západu s francúzskym citom pre dizajn, štýl a vkus. Guess sa rýchlo stala módnou ikonou dvadsiateho storočia  pre mladú generáciu.
 

Hodinky GUESS GC sú švajčiarske exkluzívne hodinky, hodinky GUESS Collection reprezentujú vyššiu produktovú radu hodiniek a šperkov Guess. Hodinky Guess GC sú vyrábané na najvyššej úrovni vo Švajčiarsku a majú kvalitný švajčiarsky strojček. Hodinky sú z najkvalitnejších švajčiarskych materiálov, nerezovej ocele, cez zafírové sklíčka až po funkcie vysokej hodinárskej kvality.
Sequel AG je švajčiarska spoločnosť založená v roku 2007 so sídlom vo švajčiarskom Zugu a s pobočkami v Londýne, Hong Kongu a v Norwalku v štáte Connecticut v USA. Spoločnosť Sequel AG je členom Federácie švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu FH.
 

Hodinky GUCCI. GUCCI je prestížny módny dom, založený v roku 1921 Gucciem Guccim, stále zostáva jedným zo svetových lídrov a ikonou v oblečení a doplnkoch. Je menom, ktoré sa stalo synonymom luxusu. Gucci je kombináciou originálneho a zároveň moderného štýlu inšpirovaného talianskou mytológiou a umením a presne také sú hodinky zn. GUCCI.
 

Hodinky INVICTA, túto švajčiarsku značku založil v roku 1837 Raphael Pickard. Filozofiou bolo priniesť na trh švajčiarsku kvalitu za dostupné ceny hodiniek značky INVICTA. Precízne zhotovenie, nápaditosť a vysoká kvalita za rozumnú cenu najlepšie charakterizujú túto značku. Súčasným výrobcom hodiniek značky Invicta je spoločnosť Invicta Watch Group, sídliaca na Floride v USA. Je jedným z najväčších dovozcov hodiniek na americký trh, zároveň patrí medzi najrýchlejšie rastúceho výrobcu hodiniek na svete.
 

Hodinky Jacques Lemans, značka Jacques Lemans bola založená v roku 1977 pánmi Alfredom a Riedlom, ktorí chceli vytvoriť hodinky vyššej kvality. V súčasnosti je v kolekcii viac ako 1000 modelov. V roku 2006 pripravila značka Jacques Lemans prvú oficiálnu kolekciu k príležitosti pretekov Formule 1. V súčasnosti sa hodinky Jacques Lemans predávajú vo viac ako 50-tich krajinách sveta.

Hodinky Just Cavalli sú vo svete módy značka svetového významu a nesie meno slavného návrhára Roberta Cavalliho, ktorý sa za posledných niekoľko rokov stal určitou ikonou pre extravaganciu a originalitu. Také sú i jeho hodinky zn. Just Cavalli, ktoré jednoznačne priťahujú pozornost, či už svojim spracovaním,  tak aj svojou originalitou a vizuálnou nevšednosťou. Hodinky Just Cavalli vynikajú tiež mimoriadnou kvalitou materiálov a remeselným prevedením.
 

Hodinky Karl Lagerfeld nesú meno  svetoznámeho a eklektického módneho návrhára Karla Lagerfelda - kráľa módy a fotografie, ktorý predstavuje novú líniu hodiniek. Hodinky sú všetky elegantné, s prekvapivými detailami, ktoré dokáže len veľká osobnosť jeho typu. Hodinky od Karla Lagerfelda - svetová móda pre každého!
 

Hodinky LEN.NOX sú osadené kvalitnými švajčiarskymi strojčekmi RONDA. Kolekcia hodiniek LEN.NOX obsahuje široký sortiment od dámskych spoločenských módnych hodiniek, až po pánske klasické modely a športové chronografy. LEN.NOX Swiss Movt - kvalitné hodinky za rozumnú cenu.
 

Hodinky LOTUS  patria do portfólia medzinárodného koncernu Festina Group, ktorý vyrába a predáva hodinky značiek napr: hodinky Festina, Jaguár, Calypso a švajčiarske hodinky značky Candino. Hodinky Lotus sa predávajú napr. v Španielsku, Nemecku, Taliansku, Francúzsku, Švajčiarsku, Čechách ... Vysokú kvalitu týchto hodiniek zabezpečuje inovatívne zavádzanie technologických postupov a použitých kvalitných materiálov pri výrobe, ktoré sú vyjadrené filozofiou skupiny FESTINA GROUP: " Kvalitné hodinky za prijateľné ceny, ktoré si môže dovoliť každý. "

 

Hodinky LORUS  si vytvorili svoje renomé  bezkonkurenčnou kvalitou spracovania, dizajnom, výroby a servisu. Hodinky LORUS patrie do portfólia spoločnosti Seiko Watch Corporation, svetovej jednotky v technológii výroby hodiniek a za značkou LORUS stojí plná podpora  tejto globálnej spoločnosti.
 

Hodinky Luminox sú funkčné hodinky a nie len módne doplnky. Luminox nosia  ľudia, pre ktorých čas nie je luxus. Luminox je základná výbava, ktorá znamená rozdiel medzi úspechom a zlyhaním, často medzi životom a smrťou. Luminox je jedinečný, nosený ľudmi, mužmi a ženami, ktorí žijú, pracujú nie pre rozpoznanie, ale pre "job well done". Náramkové hodinky LUMINOX sú výsledkom viac ako 25 ročného výskumu a vývoja na poli hightech svetelných komponentov.
 

Hodinky LÜM-TEC sú v portfóliu firmy LÜM-TEC, ktorú vlastní spoločnosť Wiegand Custom Watch LLc. v štáte Ohio v USA. Pán Chris Wiegland, ako prezident tejto spoločnosti, sa zaoberal hlavne zákazkovou výrobou hodiniek, ktorá viedla postupne až k vlastnej značke hodiniek LÜM-TEC. Všetky materály použité v hodinkách LÜM-TEC sa vyznačujú najvyššou kvalitou, pretože sú vyrábané z vysoko kvalitných komponentov z celého sveta vrátane Nemecka a Švajčiarska.
Charakteristickou črtou pre každé hodinky LÜM-TEC je použitie MDV technológie - Maximálna viditeľnosť v tme, jedná sa o špeciálnu 6 až 8 vrstvovú aplikáciu Super-Luminovy, ktorá sa aplikuje na chemicky upravený biely základ spôsobujúci neuveriteľne jasný luminiscenčný svetelný výboj. MDV ručičky a číselník sú mimoriadne viditeľné za každých svetelných podmienok.
Nakoľko sa u väčšiny modelov jedná o limitovaný počet kusov vyrobených hodiniek, je treba hodinky po zadaní objednávky objednať u výrobcu, preto je dodacia lehota tejto značky hodiniek min. 14 dní od objednania.
 

Hodinky Madison New York sú silikónové hodinky so Swarovski crystals Moderné silikónové dámske náramkové hodinky Madison New York majú púzdro aj remienok z kvalitného silikónu zdobené Swarovski kryštáľmi, japonský strojček Myiota, farebné prevedenie, luminiscenčné ručičky a indexy, zadný kryt z ušľachtilej ocele, vodotesné 3 ATM. Priemer hodiniek: 4 cm. Rôzne farby.
 

Hodinky MARC ECKO Unltd sú vo výrobnom programe spoločnosti Marc Ecko Enterprises, ktorú založil Marc Ecko v roku 1993 len so šiestimi vzormi tričiek a plechovkou sprejovej farby. Stredoškolák pracujúci v improvizovanom štúdiu v garáži svojich rodičov na grafických návrhoch na zákazku si veľmi rýchlo vybudoval okruh svojich fanúšikov. Vo svojich dvadsiatich rokoch založil Ecko unltd. V nasledujúcich rokoch sa malý obchod s tričkami rozrástol do plnohodnotnej odevnej a stylovej spoločnosti. Hodinky Marc Ecko dokonale vystihujú filozofiu tohoto módneho fenoména hiphopovej svetovej scény.
Spoločnosť Marc Ecko má vo svojom znaku nosorožca, čo je odkaz na Marcovu pomoc pri záchrane svetovej populácie nosorožcov.
Hodinky sú dodávané v originálnych krabičkách, spolu s certifikátom, návodom na použitie a oficiálnym záručným listom od výrobcu.
 

Hodinky MICHAEL KORS majú meno po voľnomyselnom americkom dizajnérovi, ktorý dal americkej spoločnosti Fossil Group licenciu na výrobu hodiniek Michael Kors, zobrazujúcích metropolitný pôvab. Michael Kors sa snaží vo svojich kolekciách dosiahnuť pohodlie a dlhú životnosť a preto u neho bezmyšlienkovitá extravagancia nemá miesto. Hodinky Michael Kors vďaka svojej praktickosti nestrácajú nič na kráse a výraznosti.
 

Hodinky Nautica je prestížna americká značka, ktorá sa stala ikonou jachtárskeho športu. Predstavuje spojenie kvality a dizajnu s aktívnym a dobrodružným životným štýlom. Značka Nautica bola založená roku 1983 v USA a do podvedomia vošla kolekciou pánskeho oblečenia. Od tej doby rozšírila svoju škálu produktov na dámske, pánske i detské oblečenie a doplnky. Hodinky Nautica sú kombináciou najlepšieho amerického štýlu a módneho európskeho dizajnu. Šport a najmä jachting inšpiruje funkcie hodiniek, ktoré sú určené pre životný štýl plný energie a aktivity. Výrobcovia hodiniek NAUTICA kladú veľký dôraz nielen na funkčnosť a detail, ale tiež využívajú najnovšie trendy svetovej módy. Nautica používa pre svoje hodinky len značkové švajčiarske alebo japonské strojčeky ako je Eta, Ronda, Citizen alebo Seiko.
 

Hodinky Orient oslávili v roku 2010 už 60. výročie, ale predchodcovia značky spadajú až do roku 1901. Orient vyrába spektrum automatických a quartzových hodiniek, ktoré sú pre všetkých, ktorí si cenia tovar vysokej kvality, ktorých hodnota sa s rokmi nemení. Orient je spoločnosť, ktorá sa neustále snaží byť lídrom na trhu hodiniek, a dosahuje to neustálym vylepšovaním rovnováhy medzi kvalitou, dizajnom a novými možnosťami využívania nových technológií a samozrejme prijateľnou cenou. Hodinky ORIENT sa predávajú na celom svete.
 

Hodinky POLICE sa stali behom niekoľkých posledných rokov  výrazným módnym diktátorom. V súčasnej dobe ponúka širokú paletu výrobkov – okuliare, hodinky POLICE, šperky, parfémy a tiež kožené doplnky. Silu značky a jej obľúbenosť reprezentujú hollywoodské celebrity, ktoré boli postupne jej veľvyslancami: Bruce Willis, George Clooney, David Beckham. Posledný – Antonio Banderas dokonale dopĺňa hodnoty značky POLICE – vášeň, sebadôvera a osobné kúzlo.
 

Hodinky Pulsar stále zodpovedajú pôvodnému zámeru a poslaniu, a to najmodernejšie technológie v špičkovom prevedení za dostupnú cenu. Hodinky Pulsar  využívajú neobmedzené zdroje vedúceho svetového výrobcu hodiniek vďaka zastrešeniu firmou Seiko a je tiež jednou z najspoľahlivejších, čo sa týka kvality. Hodinky Pulsar sa za svoju pomerne krátku históriu stali symbolom štýlu, modernosti a originality. Neprehliadnuteľnosť dizajnov a kvalita Seiko radí hodinky Pulsar medzi veľmi žiadaný tovar na celom svete.
 

Hodinky Q&Q sú značkové japonské hodinky za skvelé ceny. Japonské značkové hodinky Q&Q boli prvýkrát predstavené na svetových trhoch v októbri 1976. V roku 1999 Q&Q dosiahli predaj 20 miliónov kusov a sú dnes jedným z najväčších predajcov značkových hodiniek  na svete.  Hodinky Q&Q sú svetovou jednotkou v predaji kvalitných hodiniek a hodín za prístupnú cenu širokej populácii. Značka Q&Q je súčasťou Citizen Watch Group a preto je zaručená dokonalosť vyhotovenia a výber kvalitných materiálov pre jednotlivé modely.
 

Hodinky QUIKSILVER je svetoznáma značka pôsobiaca v oblasti boardingových športov – surfingu, windsurfingu, skate, snowboardu a ďalších. Je určená ľuďom, ktorí sú mladí duchom a definuje ležérny, pohodový štýl života.
 

Hodinky Roberto Cavalli sú od známeho talianskeho módneho návrhára. Jeho návrhy sú známe vďaka svojim inováciám a netradičným štýlom. Butiky Roberto Cavalli sa nachádzajú v tých najväčších svetových centrách - Los Angeles, Milano, New York, Paríž a pod. Klientelu tejto spoločnosti tvoria prevažne zvučné mená šoubiznisu, napríklad Ornella Mutti, Anna Oxa, Nancy Brill, Jennifer Lopez, Mena Suvari, Mary J. Blige, Cindy Crawford , Cher, Lenny Kravitz, Bono Vox z U2, Anthony Hopkins a Sting. Hodinky Roberto Cavalli, to luxusná elegancia.
 

Hodinky Roxy patria pod nemenej známu boardingovú značku Quiksilver. Táto austrálska značka sa špecializuje na produkciu dámskeho boardingového oblečenia, doplnkov a hodiniek. Dizajn hodiniek stelesňuje atmosféru austrálskeho pobrežia. Hodinky sú určené pre ženy, ktoré milujú aktívny spôsob života. Dámske hodinky Roxy.
 

Hodinky Secco sú cenoveo dostupné hodinky. Hodinky Secco uspokojiia i tých najnáročnejších a ešte k tomu za priaznivé ceny. Tieto štýové hodinky sú určené na každý deň a pri najrôznejších príležitostiach. Hodinky Secco – to je kvalita za rozumnú cenu.   Na výber máte  dámske, pánske ale i detské hodinky.
 

Hodinky Seculus swiss made, úspech hodiniek značky SECULUS je predovšetkým vďaka vysokej presnosti a tradičnej švajčiarskej kvalite pri zachovaní prijateľnej ceny. Ďalšie prednosti značky SECULUS sú: šírka ponuky, neustála inovácia v súlade so súčastnými trendami a taktiež využívanie najnovších poznatkov o materiáloch a nových technologiách. Švajčiarské hodinky SECULUS - tradičná kvalita. Motto značky Seculus: Časy se menia, ale hodnoty zostávajú. Svetoznáme švajčiarské hodinky SECULUS sú známe špičkovou kvalitou, vysokou presnosťou vďaka švajčiarským strojčekom ETA, RONDA a elegantným vzhľadom.
 

Hodinky SEIKO patria do portfólia firmy Seiko, ktorá bola založená v roku 1881 v Japonsku. Táto firma prichádzala s jedným revolučným produktom za druhým – začalo sa to tým, že vyrobilo 1. japonské náramkové hodinky a pokračovalo vytvorením prvých quartzových hodiniek – a vydobylo si tak neochvejnú pozíciu priekopníka a inovátora. Nová technológia firmy Seiko zmenila hodinársku históriu a takmer všetky quartzové hodinky dodnes používajú ich systém. Od Tokijskej olympiády v r. 1964 bolo Seiko taktiež oficiálnou časomierou pri mnohých medzinárodných športových podujatiach, kde sa používali hodinky SEIKO. Na všetkých troch rovinách kinetického, quartzového a pružinového pohonu pokračuje Seiko vo vývoji nových hodiniek, ktoré naplňujú víziu „inovácie a elegancie“.
 

Hodinky s.OLIVER sú hitom tohoto roku so širokou ponukou silikónových hodiniek rôznych farieb a v troch veľkostiach, okrem klasickej veľkosti silikónových hodiniek je v ponuke aj veľkosť small a big one. Priemery hodiniek sú : 35 mm, 40 mm a 44 mm.

Hodinky s.Oliver sú pánske, dámske a detské hodinky. Hodinky s.Oliver majú klasický vzhľad a moderné interpretovanie, ktoré sú hlavné trendy novej sezóny z kolekcie "s.Oliver TIME". s.Oliver predkladá návrh na kolekciu hodiniek, ktoré sa pohybujú od športových chronografov po štýlové, atraktívne analógové a digitálne hodinky. Hitom tohoto roku je široká ponuka silikónových hodiniek rôznych farieb v troch veľkostiach - okrem klasickej veľkosti silikónových hodiniek je v ponuke aj veľkosť small a big one.
 

Hodinky Skagen sú dámske hodinky, ktroých dizajn sa nesie v tónoch a v náladách severu. Na prvý pohľad pôsobia chladne, no ženy obľubujúce jemné, presné línie hodiniek, si ich obľúbia.. Severský štýl je obohatený o severskú kvalitu. Dánska značka si zakladá na kvalitných strojčekoch v hodinkách, titánovom, alebo nerezovom prevedení a prvotriednych kožených remienkoch.
 

Hodinky Storm London sú londýnska módna značka, ktorá je známa svojimi osobitými, modernými hodinkami, šperkami a ďalšími štýlovými módnymi doplnkami. Každá kolekcia od Storm-u je iná - a všetky sú unikátne, presne ako ľudia, ktorí ich nosia. Storm je svetová značka, ktorá sa predáva takmer v 50-tich trhoch sveta a vlastné butiky má vo všetkých trendy mestách od Londýna po Melbourne.
 

Hodinky SWISS MILITARY by CHRONO  - HODINKY SO ŠVAJČIARSKOU TRADÍCIOU

Už 26 rokov sa firma CHRONO AG zaoberá výrobou hodiniek. Názov spoločnosti a jej značky SWISS Military by CHRONO sú veľmi dobre známe po celom svete vynikajúcim dizajnom a kvalitou hodiniek. Švajčiarske hodinky to je precíznosť ovplyvnená tradíciou, inováciou a skúsenosťami švajčiarskych hodinárov.
Hodinky SWISS MILITARY -  sú vyrobené vo Švajčiarsku a nesú označenie "Swiss made". Tento štítok predstavuje najvyššie označenie kvality po celom svete. Zahŕňa, ako technickú kvalitu hodiniek (presnosť, spoľahlivosť, vodotesnosť, nárazuvzdornosť), tak aj estetické kvality (eleganciu, inovatívny dizajn, vypracovanie). Hodinky SWISS Military by CHRONO spolu s "Swiss made" označením poskytujú zákazníkom najlepšiu záruku kvality.

Kompletný katalóg hodiniek Swiss Military na rok 20142015 sa nachádza : Swiss Military swiss made 2014/2015

Hodinky TELSTAR sú pre každého. Sú originálne, ale nie výstredné. Sú klasické, ale nie usadlé. Sú vyzývavé, ale nie extravagantné. Sú darčekom, ktorý nikdy neurazí. Napĺňajú predstavy, sny a priania. Hodinky Telstar majú svojim zákazníkom stále čo ponúknuť v sortimente pánskych, dámskych a detských hodiniek.
 

Hodinky TIMEX sú vyrábané v USA. Timex je najväčšia fabrika na výrobu hodiniek v USA. Nachádza sa v meste Middlebury a bola založená už v roku 1854. Spoločnosť Waterbury Click Company bola založená pred viac ako 150-timi rokmi a neskôr sa premenovala na TIMEX Corporation. V ponuke nájdete hodinky TIMEX klasické (drvivá väčšina analógových hodiniek značky TIMEX má podsvietenie INDIGLO, športové, elegantné, trendové, fashion, ale aj nadčasové.
 

Hodinky THE ONE je jedinečná značka hodiniek s originálnym zobrazením času. Ich originalita spočíva v jedinečnom kódovaní, ktoré začali v hodinkách používať ako prví na svete. Hodinky 01THEONE sú novým trendom, ktorý už zaujal množstvo športovcov a známych celebrít. Celosvetovo patrí medzi najprogresívnejšie hodinárske značky a jej obľúbenosť medzi zákazníkmi neustále rastie.

Hodinky TORGOEN vyrába spoločnosť TORGOEN, ktorá bola založená skupinou leteckých nadšencov, ktorí chceli produkovať hodinky nekompromisnej kvality. Hodinky TORGOEN sú špičkové, profesionálne pilotné hodinky s veľmi kvalitnými švajčiarskymi strojčekmi. Na ručičkách a indexoch je unikátna fluorescenčná vrstva, ktorá zabezpečuje dlhodobé a jasné svietenie. Pomocou logaritmického pravítka viete na hodinkách TORGOEN vypočítať priemernú rýchlosť, spotrebu, konverziu mien, malú násobilku....
 

Hodinky Victorinox Swiss Army. Voctorinox bol švajčiarsky armádny nôž vytvorený v malej dedine Ibach v roku 1897 vo Švajčiarsku. Od tej doby sa stal Victorinox známy vo viac ako 100 krajinách. Hodinky Victorinox Swiss Army sa vyznačujú hlavne vlastnosťami, ako presnosť, kvalita, funkčnosť a všestrannosť. Spoločnosť bola rozšírená o hodinky Swiss Army, ktoré odrážajú dômyselný dizajn a vynikajúcu trvanlivosť.
 

Hodinky Vostok Europe sa vyrábajú v litovskom meste Viľnus, avšak technológia a skúsenosti sú čerpané z ruského hodinárskeho závodu Vostok, založeného v roku 1941. Jednotlivé edície sú pomenované podľa rôznych udalostí a technických úspechov ruského impéria ako napr. TU-144, ľadoborec Arktika, Ekranoplan, GAZ-14 Limousine, ponorka K-3, Červené námestie a pod. Všetky hodinky VOSTOK EUROPE sú na quartzový / baterkový /, mechanický, alebo automatický pohon. V súčastnosti je závod Vostok jedným z najväčších výrobcov hodinkových strojčekov v Rusku a patrí medzi piatich najväčších na svete.


 

 
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty