Hodinky MARC ECKO Unltd

 
 
 
Úvod > *HODINKY ZNAČKY > MARC ECKO Unltd
 
Filter produktov
Púzdro - materiál
Ciferník - farby
Sklíčko - druh
Farba hodiniek
Remienok materiál
Vodotesnosť
Cenová hladina
 
 

Hodinky MARC ECKO Unltd sú vo výrobnom programe spoločnosti Marc Ecko Enterprises, ktorú založil Marc Ecko v roku 1993 len so šiestimi vzormi tričiek a plechovkou sprejovej farby. Stredoškolák pracujúci v improvizovanom štúdiu v garáži svojich rodičov na grafických návrhoch na zákazku si veľmi rýchlo vybudoval okruh svojich fanúšikov. Vo svojich dvadsiatich rokoch založil Ecko unltd. V nasledujúcich rokoch sa malý obchod s tričkami rozrástol do plnohodnotnej odevnej a stylovej spoločnosti. Pánske a dámske hodinky Marc Ecko dokonale vystihujú filozofiu tohoto módneho fenoména hiphopovej svetovej scény.
Spoločnosť Marc Ecko má vo svojom znaku nosorožca, čo je odkaz na Marcovu pomoc pri záchrane svetovej populácie nosorožcov.
Pánske aj dámske hodinky MARC ECKO Unltd sú dodávané v originálnych krabičkách, spolu s certifikátom, návodom na použitie a oficiálnym záručným listom od výrobcu.

 

 
 

Hodinky MARC ECKO Unltd

Značka: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
125,56 € 135,00 €
155,00 €
125,00 €
119,00 €
119,00 €
115,00 €
119,00 €
115,00 €

 
 
Hodinky a ŠPERKY v AKCII sú limitované zásobami na sklade !
 
 
V prípade, že nenájdete na našej stránke Váš model z jednotlivých značiek hodiniek, alebo šperkov neváhajte nás kontaktovať  na : info@dobrehodinky.sk, alebo tel. č. 0905/417408
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty