VRECKOVÉ HODINKY

 
 
 
Úvod > *OSTATNÉ HODINY > VRECKOVÉ HODINKY
 
Filter produktov
Určenie
Kategórie
Priemer púzdra
Púzdro - materiál
Spodný kryt
Zobrazenie času
Ciferník - farby
Sklíčko - druh
Druh strojčeka
Farba hodiniek
Remienok materiál
Vodotesnosť
Cenová hladina
 
 


Vreckové hodinky patria medzi klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy. Tento typ hodiniek slávi vyše 500 rokov.  ,,Hodinky s retiazkou na meranie času” znova prichádzajú do módy . Vreckové hodinky  sa nosia vo vnútorných stranách saka, alebo vo vrecku nohavíc. Tento džentlmenský štýl hodiniek je ideálny ako darček pre pánov, ktorí obľubujú nestarnúcu klasiku.

 

 
 

VRECKOVÉ HODINKY

Značka: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Vreckové hodinky v striebornej farbe.
18,90 €
19,90 €
24,90 €
19,90 €
18,90 €
18,90 €
19,90 €
24,90 €
18,90 €
19,90 €
24,90 €
19,90 €
9,90 €
17,90 €
11,90 €
11,90 €
11,90 €
11,90 €
18,90 €
Vreckové hodinky 119606D s čiernym ciferníkom, rímskymi číslicami a strieborným púzdrom. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív firmy Dobrehodinky.
19,90 €
Lekárske hodinky 119611D s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív firmy Dobrehodinky.
9,90 €
Lekárske hodinky 119611E s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív firmy Dobrehodinky.
9,90 €
Hodinky s retiazkou 119612M s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
11,90 €
Hodinky s retiazkou 119613A s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
13,90 €
Hodinky s retiazkou 119613C s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
13,90 €
Hodinky s retiazkou 119613E s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
13,90 €
Hodinky s retiazkou 119613F s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
13,90 €
Hodinky s retiazkou 119613I s bielym ciferníkom a veľkými arabskými číslicami na ciferníku. Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív e-shopu Dobrehodinky.
13,90 €
Púzdro na vreckové hodinky 119662B s retiazkou cca 36cm, závesná spona na opasok . Keď Ste s našimi službami spokojní, podporte nás Vaším hodnotením na Heuréke a zdieľajte našu stránku na Facebooku. Kolektív Dobrehodinky.
8,90 €
Vreckové hodinky Garet 1191122R na retiazke s pozláteným reliéfom na kryte hodiniek, bielo-zlatý ciferník s rímskymi číslami.
33,41 €
Vreckové hodinky Garet 1191122A na retiazke s pozláteným reliéfom na kryte hodiniek. Biely ciferník s arabskými číslami.
33,41 €

 
 

Hodinky sú priamo z centrálneho skladu dodávateľa pre Slovenskú republiku.


STAV ZÁSOB:
Na stránke dobrehodinky.sk sa nachádza celý sortiment vreckových hodiniek, ktorý je momentálne k dispozícii v centrálnom sklade u oficiálneho distribútora pre Slovenskú  a Českú republiku.
Stav zásob sa neustále mení a preto je dostupnosť hodiniek obmedzená.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE A NADŠTANDARDNÝ SERVIS PRE VÁS:
Na hodinky zakúpené u nás Vám garantujeme odborný hodinársky, poradenský a technický servis po celú dobu nosenia.
V našej firme sú vyučení firemní hodinári - majstri, ktorí pracujú v tomto odbore celý svoj život.
V prípade Vašej požiadavky je úprava kovového remienku na Vašu ruku - ZADARMO. / na konci Vašej objednávky, do poznámky, zadajte dĺžku remienku v cm - obvod zápästia, kde budete hodinky nosiť /
INFORMÁCIA O CENE:
Ak nájdete na internete nižšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať na info@dobrehodinky.sk.
UPOZORNENIE:
V prípade, že si kúpite vreckové hodinky, v e-shope z Českej republiky -  pri vrátení, reklamácii, alebo servise Vašich hodiniek v záručnej, alebo pozáručnej lehote budete musieť tieto hodinky poslať priamo na adresu dodávateľskej firmy v Česku, u ktorej Ste hodinky kúpili, čo značne predlžuje čas a zvyšuje Vaše náklady na vybavenie Vašich požiadaviek.
Obrázky produktov nezodpovedajú skutočnej veľkosti a farby sa môžu mierne líšiť od originálov.
Na vreckové hodinky je 2-ročná záručná lehota, pri kúpe od autorizovaného predajcu.

 

 
 
Hodinky a ŠPERKY v AKCII sú limitované zásobami na sklade !
54
 
 
V prípade, že nenájdete na našej stránke Váš model z jednotlivých značiek hodiniek, alebo šperkov neváhajte nás kontaktovať  na : info@dobrehodinky.sk, alebo tel. č. 0905/417408
 
 

 


Obchod dobrehodinky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.


 

 
 
platobné karty